نوروزی در گفت‌وگو با فارس:
خطای فولادی‌ها 100درصد پنالتی بود/ شانس آنها برای قهرمانی بیشتر است

مهاجم تیم فوتبال نفت گفت: خطای فولادی‌ها روی هادی نوروزی 100درصد پنالتی بود و داور به درستی خطا گرفت.

خبرگزاری فارس: خطای فولادی‌ها 100درصد پنالتی بود/ شانس آنها برای قهرمانی بیشتر است

رضا نوروزی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در خصوص تساوی نفت مقابل فولاد اظهار داشت: متأسفانه نتوانستیم در این بازی به برتری برسیم. موقعیت خوبی بود تا با پیروزی جای فولاد را در جدول بگیریم اما این اتفاق رخ نداد. تلاش می‌کنیم تا در بازی‌های آینده این موضوع را جبران کنیم.

وی در مورد اینکه چه تیمی شانس بیشتری برای قهرمانی دارد، تصریح کرد: روی کاغذ ما هنوز شانس قهرمانی داریم. فولاد با استقلال بازی می‌کند و ما هم با استقلال بازی داریم و هنوز می‌توانیم برای قهرمانی تلاش کنیم. با امید به بازی‌های آینده و همچنین اینکه رقبا امتیاز از دست بدهند کار خود را دنبال می‌کنیم در مجموع فکر می‌کنم شانس فولاد از سایر تیم‌ها برای قهرمانی بیشتر باشد آنها تیم خوب و یکدستی دارند و می‌توانند این عنوان را به خود اختصاص دهند.

مهاجم تیم فوتبال نفت در مورد اینکه برخی بازیکنان فولاد معتقد بودند پنالتی که داور به سود نفت اعلام کرده خطا نبود اظهار داشت: به نظرم پنالتی بود، هادی نوروزی از بین دو بازیکن قصد داشت که رد شود و آنها بی‌احتیاطی کردند و 100درصد خطا صورت گرفت.

نوروزی در مورد گلی که به ثمر رساند یادآور شد: خوشبختانه توانستم دهمین گل خود را در لیگ به ثمر برسانم و به یک قدمی صدر گلزنان برسم. در بازی‌های آینده تلاش خود را بیشتر می‌کنم هرچند که برای من موفقیت نفت مهمتر است. امیدوارم شرایطی به وجود آید که بتوانیم قهرمان شویم و یا سهمیه آسیا را کسب کنیم.

وی در مورد اینکه با وجود گل‌زنی در این بازی تعویض شد و آیا از این مسئله ناراحت شده بود یا خیر،‌ گفت: من ناراحت نشدم. تلاش خود را در زمین انجام دادم و به هر حال سرمربی تصمیم گرفت که تعویضم کند. بازیکنی هم که جایگزین من شد عملکرد خوبی داشت.

نوروزی در مورد اینکه آیا فصل آینده در نفت خواهد ماند یا خیر، تصریح کرد: هنوز به این موضوع فکر نکرده‌ام. تمام تمرکزم در هفته‌های پایانی به این است که بتوانیم موفق باشیم و پس از آن در این باره تصمیم خواهم گرفت.

مهاجم نفت در مورد اینکه از تصمیمی که ابتدای فصل گرفته و به پرسپولیس نپیوست راضی است، چرا که هم‌اکنون شرایط نفت آرام است و پرسپولیس در شرایط بدی قرار گرفته است، گفت: همینگونه است که می‌گویید. پرسپولیس شرایط خاص خود را دارد، آنها با مشکل روبه‌رو شده‌اند که امیدوارم هرچه زودتر حل شود. نفت تیم بی‌حاشیه و منظمی است و روی حساب و کتاب کار می‌کند تا کنون هم به همه وعده‌هایی که داده‌اند عمل کرده‌اند.

نوروزی در مورد اینکه شانس خود را برای حضور در تیم ملی چقدر می‌داند، عنوان کرد: خیلی دوست دارم که به تیم ملی دعوت شوم. با توجه به اینکه هم‌اکنون شرایط آمادگی جسمانی‌ام خوب است و از لحاظ گل‌زنی هم موفق بوده‌ام امیدوارم بتوانم به تیم ملی کمک کنم. امیدوارم نظر کی‌روش را جلب کنم و بتوانم در تیم ملی حاضر شوم.